info@alpak.com.tr

Hakkımızda

1950 yılında kurdukları su değirmenleri ile sektöre giriş yapan Bengzo ailesi, 1972 yılından itibaren DEĞİRMENCİ GIDA olarak gıda sektörünün içerisindedir. Günümüzde ise ALPAK GIDA BAHARAT ve AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak ketçap, mayonez, çeşitli soslar ve baharat üretim tesisleri ile hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Değerlerine sahip çıkan, takım çalışmasını seven, müşteri odaklı yürüttüğü görev anlayışı ve sorumluluk bilinciyle dürüst ve şeffaf, kendini geliştiren, yenilikçi ve bütün bunları yaparken çevre ve toplum kurallarına duyarlı, sahip olduğumuz teknoloji ve eğitimli kadromuz ile sürekli aynı kalitede ürünler üretmek.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın üstün gayretleri ve ekip çalışmasının arttırdığı verimlilik ile sürekli gelişen, müşteri memnuniyetini en üst sıraya çıkaran bir marka olmak.

Kalite Politikamız

Alpak Gıda Baharat ve Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti 1990’lı yıllardan bu yana faaliyette olduğu sektörde, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ürünler geliştirerek, son teknolojiyi kullanarak, kalite ve hijyenden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar. Firmanın sahip olduğu HELAL belgesi, ISO 22000 ve ISO 9000 belgeleri güvenilirliğin önemli göstergeleridir.

Lezzetli

Kalite

Mükemmel

Alpak Gıda Hakkımızda

Değirmenci ailesi 1972 yılından itibaren sektörde kazanmış olduğu bilgi ve tecrübe doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için “ALPAK GIDA BAHARAT ve AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ’yi” kurmuştur.

İletişim

Telefon: 0(212) 855 63 00
Adres: Adnan Kahveci Mah. Davutpaşa Cad. No:23
Beylikdüzü / İstanbul

E-Posta: info@alpak.com.tr

Atatürk, Ekşi Sok. No:34307
Küçükçekmece/İstanbul
info@alpak.com.tr

Alpak Gıda ©  Tüm hakları saklıdır.

Sosyal Medya

Alpak Gıda ©  Tüm hakları saklıdır.

Sosyal Medya